5 adet Duplex-2SC/UPC-2LC/UPC-2.0mm-PVC-SM-Yellow-1m Fiber Optik Patchcord/Hibrid/Jumper

5 adet Duplex-2SC/UPC-2LC/UPC-2.0mm-PVC-SM-Yellow-1m Fiber Optik Patchcord/Hibrid/Jumper

Stokta
₺ 18.70
Ürünün miktarı:

açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU. yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi uygunluk ve düşük Ekleme Kaybı vardır. ve bu yaygın Telekomünikasyon Ağları, veri Iletimi, CATV Test Ekipmanları ve LAN vb. özelliği  düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability İyi Dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı. üstün Kalite Standart PC/UPC/APC Parlatma standart : IEC Sınıf B    çizim optik Performans öğe UPC test Dalga Boyu 1310 ve 1550nm yerleştirme Kaybı (maks) 0.25d B dönüş Kaybı (min) 50d B sonu Yüz Geometri eğrilik yarıçapıSC/UPC : 10mm için 25mm LC/UPC : 7mm için 25mm Apex ofset 0μm + 50μm için Fiber + 50nm için yükseklik-50nm APC açısı 0 °± 3 uygulamalar Fiber Optik haberleşme sistemi Fiber Optik erişim ağları CATV Fiber Optik veri iletişimi Fiber Optik Test Ekipmanları

Ürün verisi

Uyumlu:
Özelleştirilmiş Markalar
Bağlayıcı Tipi:
Hibrid
Marka Adı:
CICVCHC
Ürün Uzunluğu:
1m
Model Numarası:
2SC-2LC-01
Connector-End1:
2xSC/UPC
Connector-End2:
2xLC/UPC
Optical Fiber Type:
Single Mode (G652D)
Cable Type:
Duplex
Cable Size:
2x2.0mm
Cable Material :
PVC
Cable Color:
Yellow
Total Length:
1m
Branch Length:
0.15m
Packing:
5pcs per big poly bag

Ürün kategorisi