100 ADET FTTH SC UPC fiber Optik kaplı tel SC UPC hızlı bağlantı FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı SC Konnektör Ücretsiz nakliye

100 ADET FTTH SC UPC fiber Optik kaplı tel SC UPC hızlı bağlantı FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı SC Konnektör Ücretsiz nakliye

Stokta
₺ 46.42
Ürünün miktarı:

100 ADET FTTH SC UPC fiber Optik kaplı tel SC UPC hızlı bağlantı FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı SC Konnektör Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini tedarik ön-gömülü FTTH SC/UPC fiber optik hızlı bağlayıcı özellikleri : 1. FTTH projesi kullanılabilir 2. Alan kurulabilir 3. Insert kaybı daha az 0.15d B 4. Metal V-şekli kavite de çalışabilir yüksek ve düşük sıcaklık 5. Installation az 1 dakika 6. Reliable ve üstün optik performans 7. Telcordia GR-326-COR Kablo Çekme testi ile uyumludur uygulama : 1. Dağıtım çerçeveleri 2. Maintenance veya acil restorasyon elyaf ağları 3. Yama panelleri 4. FTTH Çıkışları 5. Alan kelime ÖĞE teknik Parametreler için uygulanabilir bırak kablo/Kapalı kablo 0.9mm Sıkı Tampon Fiber, 2.0mm, 3.0mm Damla Kablo optik elyaf çapı SM (9/125), MM (50/125, 62.5/125) 125μm (657 A & 657 B) sıkı tampon çapı 250μm Fiber modu tek modlu çalışma süresi 100 s hakkında (hiçbir lif kesim) ekleme kaybı ≤ 0.3d B (1310nm ve 1550nm) geri dönüş kaybı > 50db (PC), > 55db (UPC), > 65db (APC) çıplak lif sabitleme gücü > 5 N sabitleme gücü çıplak fiber tutucu > 10 N çekme dayanımı > 50 N kullanarak sıcaklık -40 ~ + 75 ° C On-line çekme dayanımı (20 N) IL ≤ 0.5d B RL ≤ 5d B mekanik dayanıklılık (500 kez) IL ≤ 0.5d B RL ≤ 5d B damla-off testi (drop-off yüksekliği 4 m, yön başına kez, tamamen 3 kez) IL ≤ 0. resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT. tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir. 2. eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız süresi, birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin lütfen. 3) eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir. 1. WORLDWIDE NAKLIYE.(bazı ülkeler dışında ve APO/FPO) 2. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş. 3. Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. sipariş adresi Kaçinci zorundadir. 4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir. 5. SERVICE TRANSIT zamanı taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays. Transit süreleri değişebilir, özellikle tatil sezonunda. 6. eğer ödeme 30 gün içinde sevk almadıysanız, lütfen bize ulaşın. biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. hedefimiz müşteri memnuniyeti! 7. nedeniyle stok durumu ve zaman farklılıkları, biz öğeyi gemi seçecektir hızlı teslimat için ilk mevcut depo. 8. Delivery Time : eğer senin kargo kadar ağırlığında 20 KG veya yukarıdaki, veya büyük miktarda gerekiyorsa, bize veya bize e-posta, biz sağlayacaktır yeni ambalaj özellikleri, sonra sizin için bazı ulaşım maliyetleri kurtarmak için elimizden geleni yapacağız, ve böylece ürün fiyatı size bazı yarar olabilir! biz çin'de büyük bir üretim kurumsal grupları, biz Alibaba aracılığıyla satmak, sadece amaçlı yoktur, bu daha iyi ürünlerimizi tanıtmak, tüm firmamız ürünleri fabrikadan doğrudan sevk edilir, lütfen bize ulaşın, uzun vadeli dostça ve karşılıklı işbirliği ilişkileri umut birbirlerine arasında! biz 6-12 ay garanti sağlamak.

Ürün verisi

Model Numarası:
SC UPC
Marka Adı:
ZHWCOMM
Model Number:
FTTH Fiber Optic Fast Connector
Quantity:
100PCS
Storage Temperature:
25 ~+85
Place of origin :
China
Repeatability:
Diameter:
Mode:
Durability:
Exchange:
0.2dB

Ürün kategorisi